icon

Meipai

8.1.86

3.7

3

Ayarlanabilir özel efektlerle kendi videolarınızı kaydedin

14.1k

Bu uygulamayı oyla

Meipai, videolar için kullanılan bir sosyal ağdır. Bu uygulama sayesinde videolarınız için gerçek zamanlı olarak tepki veren muhteşem AR efektleri süzgeçlerini kaydedebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, Android kameranızı belirli bir alana odaklamak, sonra videolarınız tamamen dönüştürüldüğünde izleyebilirsiniz. İmkanlar sınırsız ve gerçekten muhteşemdir.

Meipai'yi kullanırken videolarınıza etkileyici bir görünüm kazandıran en az 10 farklı filtre arasından seçim yaparsınız. Uygulamanın kendisi otomatik olarak yüz özelliklerini tanır; dolayısıyla bir şey yapmanıza neredeyse gerek bile kalmaz. Yapmanız gereken tek şey, istediğiniz zaman videonuzu kırparak düzenlemek veya bir metin mesajı eklemektir.

Meipai, büyük bir potansiyele sahip videolar için sosyal bir ağdır. Geniş bir yelpazede konulara sahip binlerce video bulacaksınız (bunların çoğu çok sevimli tüylü hayvanlar ve diğer süper tatlı şeyler olsa da). Bu uygulamanın en iyi yanı, muhteşem hareketli filtreler ekleyerek videolarınızla tamamen devrim yapmanızı sağlamasıdır.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X